БІБЛІЯ – ДИХАННЯ БОГА Доповідь РЕШЕТИНСЬКОГО Валерія Миколайовича

БІБЛІЯ – ДИХАННЯ БОГА Доповідь РЕШЕТИНСЬКОГО Валерія Миколайовича

БІБЛІЯ – ДИХАННЯ БОГА

Доповідь РЕШЕТИНСЬКОГО Валерія Миколайовича президента «Іституту генези життя та Всесвіту», єпископа об’єднання євангельських церков «Українська місіонерська Церква», старшого пастора церкви «Християнська надія», кандидата технічних наук

Зокрема, В.М. Решетинський у своїй промові підкреслив: «Сьогодні в нас відбувається глибока духовно-інтелектуальна, історична подія і недаремно цей захід проходить у Будинку вчених. Я дуже дякую всім, хто прийшов, щоб підтримати, щоб надихнути, щоб подякувати авторському колективу, перекладачам  Нового Завіту, яке називається «Вічне Євангеліє», щоб розділити цю радість і натхнення, тому що сьогодні символічний день, це публічна хвилина, коли це «Вічне Євангеліє» сьогодні в цьому перекладі передається українському народові.  Біблія, Вічне Євангеліє, як частина Біблії, це є дихання Бога! Так дослівно перекладається вірменською мовою слово «Біблія». Це ще раз підтверджує, що Святе Письмо писали люди, які були натхненними від Духа Святого і вони передавали це натхнення під помазанням Духу Божого».

Далі він наголосив на великому значенні, яке мало завжди Боже Слово. Про унікальність Біблії, її історичну достовірність, пророчу силу, наукову актуальність. Пройшли тисячоліття, але Слово Боже не втратило своєї сили. Бог возвеличив Слово Боже вище всякого Свого імені.  Ми розуміємо Біблію як лист, який написав Бог на протязі більш ніж півтори тисячі років до всього людства і до кожного з нас окремо.