ЧИТАННЯ БІБЛІЇ

ЧИТАННЯ БІБЛІЇ

Виступ КОМЕНДАНТА Григорія Івановича президента Українського Біблійного Товариства.

Благословень, Вам! Щиро вдячний за цю нагоду, можливість бути учасником цієї презентації! Це дійсно для мене привілея привітати й наголосити на важливості значення Слова Божого. Ми прийшли на презентацію Вічного Євангелія!

Валерій Олександрович Громов – член правління Українського Біблійного Товариства працював разом із колегами у цьому напрямку. Я хочу сказати, що вічне Євангеліє принесено нам набагато раніше. Вже більше 2000 років, коли на полях Віфлеєму залунала пісня: «Слава у вишніх Богу, і на землі мир, і в людях добра воля!» Оце – вічне Євангеліє! Але слава Богу, що це вічне Євангеліє поширюється і через таких людей, як Валерій Олександрович, як інші працівники.

Вічне Євангеліє включає абсолютно все Слово Бога: від першої книги Буття і до останньої книги Об’явлення. І тому читання Слова Божого на цьому місті є дуже важливим. Я хочу, що ми разом звернули увагу на силу і на значимість Слова Божого.

Слова подяки всім, хто сьогодні прийматимуть участь, і зараз, і пізніше, і від Українського Біблійного Товариства, і особливо від нас із присутнім Анатолієм Васильовичем Райчинцем.

Але слухайте уважно силу Слова Божого: «Благослови, душе моя, Господа, і все нутро моє святе Ймення Його! Благослови, душе моя, Господа, і не забувай за всі добродійства Його! Всі провини Твої Він прощає, всі недуги твої вздоровляє. Від могили життя твоє Він визволяє, Він милістю та милосердям тебе коронує. Він бажання твоє насичає добром, відновиться, мов той орел, твоя юність! Господь чинить правду та суд для всіх переслідуваних. Він дороги Свої об’явив був Мойсеєві, діла Свої дітям Ізраїлевим. Щедрий і милосердний Господь, довготерпеливий і многомилостивий. Не завжди на нас ворогує, і не навіки заховує гнів. Не за нашими прогріхами Він поводиться з нами, і відплачує нам не за провинами нашими. Бо як високо небо стоїть над землею, велика така Його милість до тих, хто боїться Його, як далекий від заходу схід, так Він віддалив від нас наші провини! Як жалує батько дітей, так Господь пожалівся над тими, хто боїться Його» (Псалом 102:1-13). «Я буду Тебе величати, о Боже мій, Царю, і благословлятиму Ймення Твоє повік-віку! Я кожного дня Тебе благословлятиму, і хвалитиму Ймення Твоє повік-віку! Великий Господь і прославлений вельми, і недослідиме величчя Його! Рід родові буде хвалити діла Твої, і будуть могутність Твою виявляти! Про пишну славу величчя Твого, про справи чудовні Твої розповім! 6 Будуть казати про силу грізних Твоїх чинів, а про велич Твою розповім я про неї. Пам’ять про добрість велику Твою сповіщатимуть, і будуть співати про правду Твою! Щедрий і милосердний Господь, довготерпеливий й многомилостивий, Господь добрий до всіх, а Його милосердя на всі Його творива! Тебе, Господи, славити будуть усі Твої творива, а святі Твої Тебе благословлятимуть, про славу Царства Твого звіщатимуть, про могутність Твою говоритимуть, щоб людським синам об’явити про могутність Його та про славу величчя Царства Його! Царство Твоє царство всіх віків, а влада Твоя по всі роди! Господь підпирає всіх падаючих, усіх зігнутих Він випростовує! Очі всіх уповають на Тебе, і Ти їм поживу даєш своєчасно, Ти руку Свою відкриваєш, і все, що живе, Ти зичливо годуєш! Господь справедливий на кожній дорозі Своїй, і милостивий у всіх Своїх учинках, Господь близький всім, хто взиває до Нього, хто правдою кличе Його!» (Псалом 144:1-18). Амінь.