Біблія або Вічне Євангеліє — свіжий Хліб для кожної родини

Ми раді, що ви зацікавилися новим перекладом Біблії та бажаєте ознайомитися з її презентацією!

Ви пам’ятаєте, що в Євангелії від Іоанна Ісус сказав: «Я – Хліб життя…,  що схо­дить з небес. Якщо, хто їсть від цього Хліба, житиме вічно…».

Так, Ісус – це живе Слово, послане нам з небес, щоб ми жили Ним. У останній час, як ніколи раніше, Господь посилає голод за одкровенням, щоб чути Його Слово, не просто літеру, але Дух, і Він також бажає задовільнити його.

І невипадково виникла гостра потреба в гарних перекладах Біблії. І слава Богу, остан­нім часом з’являються нові переклади, і ми віримо: збувається пророцтво, що Україна стане житницею Хліба духовного.

 

Ми раді, що ви зацікавилися новим перекладом Біблії та бажаєте ознайомитися з її презентацією!

Ви пам’ятаєте, що в Євангелії від Іоанна Ісус сказав: «Я – Хліб життя…,  що схо­дить з небес. Якщо, хто їсть від цього Хліба, житиме вічно…».

Так, Ісус – це живе Слово, послане нам з небес, щоб ми жили Ним. У останній час, як ніколи раніше, Господь посилає голод за одкровенням, щоб чути Його Слово, не просто літеру, але Дух, і Він також бажає задовільнити його.

І невипадково виникла гостра потреба в гарних перекладах Біблії. І слава Богу, остан­нім часом з’являються нові переклади, і ми віримо: збувається пророцтво, що Україна стане житницею Хліба духовного.

Придбати онлайн

Відгуки

Качан Сергій Олександрович

пресвітер церкви, викладач християнського університету «Віжин»

Що стосується якості перекладу, то я завжди перевіряю текст за номерами Стронга, тому і користуюся перекладом «Вічного Євангелія», тому що там є багато слів у зносках і у словнику, з описанням їх значення з грецького оригіналу; цього немає в жодному перекладі!
читати далі…

Ганна Голубєва

кандидат філологічних наук, бакалавр, теології, вчитель Біблії

Я знайома з багатьма перекладами Біблії, бо більше чверті століття займаюсь її вивченням, і саме тому з усіх перекладів Святого Письма я надаю перевагу новому, зробленому Громовим В.О. На мій погляд, цей переклад посідає перше місце серед усіх перекладів, зроблених українською або російською мовою.
читати далі…

Звоник Ірина Пилипівна

служитель церкви повного Євангелія «Місія Шлях Христа»

З тих пір, як я почала вивчати Біблію в новому паралельному українсько-російському перекладі «Вічне Євангеліє» В.О. Громова, завдяки Духу Святому, я одержую глибокі одкровення від Господа через слово. Це значно розширило діапазон пізнання мною Божої неминущої істини, сприяючи більш успішному служінню людям.
читати далі…

Віролайнен Оксана

педагог, філолог, магістр теології

«Вічне Евангеліє»  стало для мене справжнім відкриттям. Переклад російською й українською мовами дає можливість по-справжньому зануритись у неперевершений світ Божого слова, почути Його настанови та отримати відповіді на особисті запитання.
читати далі…

Питання та відповіді

Дорогі друзі! Ми бажаємо, щоб покупка Біблії була для вас легкою і принесла тільки задоволення, як і сама Біблія. Якщо у вас виникнуть якісь питання, що пов’язані з придбанням Біблії, зв’яжіться з нами, використовуючи опцію «Зворотній зв’язок», яка знаходиться знизу «Головної» сторінки Сайту. 

Будь ласка перевірте:
Номер, дату, CVV
Ліміт витрат на картці
Перевірте, чи можно карткою, якою ви намагаєтесь скористатися, робити покупки або лише сплачувати рахункі
Зв'яжитесь з вашим банком, щоб зрозуміти, чому платіж було заблоковано банком
Спробуйте сплатити замовлення за допомогою PayPal

Якщо Біблія була пошкоджена під час пересилання: пом'ята, побита, але упаковка целофан на коробці-чохлі самої Біблії залишається цілою і вона не була розпакована, і не використана споживачем, будь ласка, зробіть фотографію і надішліть її нам на нашу електронну пошту: support@bible-eternalgospel.com  і ми допоможемо Вам зробити обмін.

 • Коробка-чохол була зроблена видавцем в якості подарунка для тих, хто придбав Біблію для того, щоб забезпечити надійне пересилання від видавця до споживача. Компанія, яка займається розповсюдженням Біблії, не гарантує довголіття коробки-чохла. Обмін коробки-чохла здійснюватися не буде.
 • Для безпечного пересилання Біблії вона була вставлена відкритою частиною книжкового блоку в коробку-чохол, проте ми рекомендуємо Вам укладати її в коробку-чохол закритим торцем Біблії, щоб випадково не пошкодити сторінки.
 • Використовуйте коробку-чохол на свій розсуд, беручи до уваги, що при неакуратному її використанні нею можна пошкодити на відкритому блоці Біблії її сторінки! 
 • Якщо при укладанні Біблії в коробку-чохол виникли труднощі, то ми радимо Вам не використовувати її зовсім, оскільки вона виконала своє головне призначення як пакувальний матеріал для зберігання Біблії при пересиланні.

 • Повернення й обмін Біблії може мати місце після погодження з компанією-розповсюджувачем і одержання від неї письмового дозволу на повернення або обмін товару.
 • Якщо покупець відмовляється від отримання посилки, то її дійсна вартість пересилки до покупця і зворотно буде утримана із суми, сплаченої покупцем.
 • Якщо при розпакуванні Біблії ви помітили брак виробника (хоча була зроблена перевірка на якість кожної Біблії), зв’яжіться з розповсюджувачем Біблії по e-mail: support@bible-eternalgospel.com додаючи фотографії браку і ми докладемо всі зусилля, щоб вирішити це питання.
 • Біблію можна буде повернути без додаткового штрафу (15% від сплаченої вартості) тільки лише в тому випадку, якщо:
  - Біблія не була у використанні та не має ознак використання її споживачем: подряпин, надписів, поміток, потертостей, плям тощо; - Біблія укомплектована не використаною коробкою-чохлом;

  - Біблія зберігає товарний вигляд і свої споживацькі властивості;

  - у випадку повернення Біблії, покупець відповідальний за вартість пересилки.

 • Додаткові покупки (словники, художні книги, брошури тощо), придбані на цьому Сайті, поверненню не підлягають. У випадку проблем з їх доставкою, будь ласка, дайте нам знати по e-mail: support@bible-eternalgospel.com або через «Зворотній зв’язок» і ми зробимо все, що в наших можливостях, щоб допомогти Вам вирішити це питання.

 • Пересилка Біблії буде здійснюватися після успішного проведення її оплати протягом робочих днів тижня з Пн – Пт. Всі замовлення, що отримані до 11:59 за Нью-Йоркським часом в робочий день, будуть виконані в той же день. Всі замовлення, які отримані після 11:59 за Нью-Йоркським часом, будуть виконані не пізніше наступного робочого дня. Терміни доставки залежать від географічного місцезнаходження замовника. Доставка замовлення в Україну здійснюється, як правило, протягом двох з половиною тижнів, а по Америці протягом одного робочого тижня. У зв’язку з військовим станом, можуть траплятися непередбачувані затримки з доставкою замовлень.      
 • Вага однієї Біблії в коробці-чохлі складає 1654 грам. (Чохол  важить 212 грам)
 • Посилка з однією упакованою Біблією важить біля 2 кг.
 • Пересилка Біблії в Україну й США при замовленні через Сайт безкоштовною. 
 • При замовленні оптом, щоб одержати додаткову знижку, зв’яжіться з нами через «Зворотній зв’язок» на Сайті або напишіть по e-mail: support@bible-eternalgospel.com
 • При замовленні Біблії через Сайт пересилка замовлення здійснюється компанією «Meest America» https://my.meest.us/. Відслідкувати зроблене замовлення можна через Веб-сайт (у рубриці «Відслідкувати вантаж» на Сайті «Meest America»). 
 • Вартість пересилки Біблії в інші країни буде здійснюватися за рахунок замовника (Дивіться розцінки на Веб-сайті «Meest America»). Терміни доставки залежать від географічного місцезнаходження замовника (Дивіться терміни доставки на Веб-сайті «Meest America»). На цьому ж сайті ви самостійно зможете відслідкувати переміщення вашої посилки.

Для надійної пересилки Біблії ми вирішили вкласти її в коробку-чохол, яка також зможе бути практичною для деяких покупців в користуванні для подальшого збереження Біблії протягом якогось часу.

Біблія вкладена в коробку-чохол, «запаяна» у целофан, обгорнута в пухирчатий пакувальний целофан і вкладена в коробку для пересилки.  

При отриманні посилки з Біблією, НЕ ЗНІМАЮЧИ з неї целофанової упаковки, зробіть огляд, чи не має зовнішніх пошкоджень. Якщо вони є, то вишліть нам фото і зв’яжіться з нами через «Зворотній зв’язок» на Сайті або напишіть по e-mail: support@bible-eternalgospel.com; і ми вирішимо питання із заміною Біблії на іншу такого же кольору.

У разі виявлення якихось недоліків або вади в якості видання, також просимо звертатися до нас електронною поштою (e-mail: support@bible-eternalgospel.com) або по телефону, які вказані на сайті у розділі "контакти". У цьому випадку, коли видавництво засвідчиться у браку продукції, то Біблія буде замінена для покупця або її користувача безкоштовно.

Ми завжди раді вам послужити, щоб покупка Біблії була для вас благословінням.

Ми співпрацюємо з «Meest America», щоб надати вам найкращі послуги та по можливості найкращі міжнародні тарифи на доставку. 

Відправка й доставка замовлень по континенту США і в Україну, здійснюється за наш рахунок, і для вас вона є безкоштовною.

Доставка в Україну здійснюється поштою «Meest America», а по території Сполучених Штатів кур’єром являється USPS. 

Також можуть бути й інші варіанти доставки крім тих, які вказані на сайті, і ви завжди можете запропонувати й вибрати ваш варіант замість запропонованого. 

Просто зв'яжіться з нами, і ми повернемося до вас знову з додатковими нюансами, щодо вартості доставки, якій ви віддаєте перевагу.

Придбана покупка надходить із США, з нашого партнерського центру розсилки, Міжнародний поштовий склад у США: 

Головний склад у штаті Нью-Джерсі

600 Markley Street Port Reading, NJ 07064

E-MAIL:  info.usa@meest.com

TEL: +1(732)-634-1517

Для оптових замовлень та знижок на оптові замовлення, будь ласка, зв'яжіться з нашими службами підтримки клієнтів по електронній пошті

Адреса: support@Bible-EternalGospel.com або через портал «Зворотній зв'язок», і ми повернемося до вас якомога швидше

Всі замовлення, що отримані до 11:59 в робочий день, будуть виконані в той же день. Всі замовлення, які отримані після 11:59, будуть виконані не пізніше наступного робочого дня.

Коли ви розмістите замовлення на Веб-сайті, ви отримаєте е-mail, яким ми повідомимо вас, що ми отримали ваше замовлення і працюємо над ним. Після того, як замовлення буде оброблено та відправлено, ми надішлемо вам наступний е-mail із вказівкою номера, завдяки якому ви зможете відстежувати ваше замовлення. Ви можете відстежувати своє замовлення на наступному порталі сайту нашого партнера:

 

https://t.meest-group.com/tracking_meest/search.php?typ=usa&lang=uk

Тариф на доставку ви можете знайти на сайті наших партнерів:

https://us.meest.com/uk/calculate-delivery-from-usa   

        Проте, ціни, які ви бачите, там не є остаточними, і ми будемо працювати з нашим партнером, щоб надати вам додаткові знижки на відправлення і доставку вашого замовлення у порівнянні з ціною, яку ви знайдете в їхньому тарифі на доставку.

В разі, якщо у формі замовлення заказу на нашому сайті ви не знайшли потрібної країни, в яку ви хочете відправити замовлення, не хвилюйтеся. У нас є можливість відправляти  замовлення по всьому світу. Будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів через «Зворотній зв’язок» або електронною поштою support@Bible-EternalGospel.com і ми повернемося до вас, щоб вирішити цю проблему з вашим замовленням.

Зворотній зв’язок

Дорогі шанувальники Слова, ми будемо вдячні, якщо ви напишете нам, щоб почути ваші відгуки, зауваження або пропозиції щодо цього видання БІБЛІЇ. Ви можете скористатися цією формою:

Контакти

Facebook и Instagram – «Вічне Євангеліе»

YouTube – «ОПРІСНОКИ ЦАРСТВА НЕБЕСНОГО»

Telegram канал – Вічне Євангеліє

Телефон:
+38097-580-92-77
+38050-926-28-22
+38050-960-52-17

Viber, WhatsApp, Telegram:

+380509262822

+380509605217

E-mail:
info@bible-eternalgospel.com

eternalgospeltechnologies@gmail.com

Представництво в США:

+1-214-454-4407

+1-859-533-4904

 

Зворотній зв’язок

Дорогі шанувальники Слова, ми будемо вдячні, якщо ви напишете нам, щоб почути ваші відгуки, зауваження або пропозиції щодо цього видання БІБЛІЇ. Ви можете скористатися цією формою:

Контакти

Facebook и Instagram – «Вічне Євангеліе»

YouTube – «ОПРІСНОКИ ЦАРСТВА НЕБЕСНОГО»

Telegram канал – Вічне Євангеліє

Телефон:
+38097-580-92-77
+38050-926-28-22
+38050-960-52-17

Viber, WhatsApp, Telegram:

+380509262822

+380509605217

E-mail:
info@bible-eternalgospel.com

eternalgospeltechnologies@gmail.com

Представництво в США:

+1-214-454-4407

+1-859-533-4904