День подяки у Тернополі

На День Подяки ми були запрошені в Тернопіль, в церкву “Свідоцтво Христа”, де була  можливість подякувати Господові за новий духовний врожай, який здобула Україна, отримавши новий переклад   “Біблію або Вічне Євангеліє”.

Після більш, ніж місячної молитви церкви за ці служіння перекладача Валерія Громова, помазання Духа Святого зійшло так, що на одному диханні було проведено п’ятигодинний семінар для всіх бажаючих в місті “скуштувати свіжий Хліб” та наповнити свої “бурдюки” “новим вином” одкровень Ісуса Христа, якими “мудрі діви” запасались, щоб їхні світильники запалали ще більш яскравим і негаснучим вогнем любові до Слова Божого, до Самого Логосу – Нареченого, Який готує Свою наречену до зустрічі з Ним. 

На недільному служінні церкви ця “трапеза” була продовжена в атмосфері глибокого благоговіння, щирої подяки і прославлення Господа та пророчої дії Духа Святого серед народу Божого.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до цих подій завдяки відеозапису,  щоб допомогти вам, дорогі друзі, поринути й зануритись у води живого Слова,  яким було і є Свідоцтво Христа!

Переходьте за посиланнями: