ПРИВІТАННЯ І ПОДЯКА ВІД ПАРЛАМЕНТАРІВ

ПРИВІТАННЯ І ПОДЯКА ВІД ПАРЛАМЕНТАРІВ

Виступ БІЛОЗІР Оксани Володимирівни народного депутата України трьох скликань, народної співачки України.

Шановне товариство!

Я хочу взяти цю Книгу, притулити її до серця і зробити вам свідчення, що я починала читати Біблію разів п’ять впродовж десяти років, і нічого не розуміла. Я читала дві-три сторінки і думала цілу годину: «Для чого воно тобі треба, що ти там хочеш шукати?» І тим не менш, так складалися обставини навколо мого життя, що воно повертало мене знову взяти цю Книгу.

І ось прийшов один момент, коли я відкрила, почала читати – і кожна фраза була для мене! Кожна фраза давала мені відповідь на ті проблеми, які стояли переді мною! Кожна фраза мене вчила, як я маю діяти і жити. Це було таке відкриття! Це було таке одкровення, яке змінило весь світ в мені! Я побачила зовсім інший світ і я побачила, що я повинна робити в житті, і без цієї Книги я не можу зробити більше ні кроку! Це найсучасніша Книга минулого покоління, теперішнього покоління й прийдешнього покоління.

І це велика радість і щастя для України, що ми маємо нове видання! Я його ще не відкривала, але я переконана, що воно написано нашою мовою, теперішньою, зрозумілими нам словами! Я просто відчуваю трепет від того, скільки мільйонів колись відкриє її, перегорне сторінку і пізнає себе, зрозуміє свою місію, а тим самим вона вивищиться в цьому світі, і тим самим вона підніме, і нашу країну, і весь світ ближче до Бога!

Тому я вітаю всіх, хто долучився до цієї дивовижної, дивної  Книги. Хай вона йде, хай Бог відкриває їй дорогу до людських сердець! І хай нащадки дякують, що жили такі предки, що думали про те, що їм прийдеться жити чесно, праведно, світло, в щасті й радості Божої слави і Господньої любові! Дякую й вітаю вас усіх